Detská izba interesi

Comment: 0

Priestor na hranie a odpočinok pre vašich najmenších

Krásna, funkčná a originálna detská izba je snom každého dieťaťa, veľkého, aj malého. Poznáme to, my rodičia často zariaďujeme izbu pre našich najmilovanejších ešte predtým než sa narodia. Premýšľame nad farbami, témou, snívame o tom, ako v nej budeme tráviť spoločný čas. Okrem nábytku, ktorý musí byť funkčný a bezpečný, riešime do posledného detailu aj doplnky do detskej izby. Hľadáme inšpirácie detských izieb, pekné realizácie, ponuky na internete. My v interesi sa nevieme dočkať, kedy naše originálne a výnimočné produkty skrášlia vaše domovy. Prinášame zopár tipov, ako na to, keď chcete vytvoriť krásnu detskú izbu.

Ako môžete zmeniť vzhľad steny?

Jednoduchým a rýchlym spôsobom môžete zmeniť vzhľad steny so samolepkami na stenu. V ponuke máme dva typy nálepiek:

1. nálepky v rôznych tvaroch z farebnej fólie, napríklad srdiečka, bodkyslzičky alebo zrnká.

2. nálepky s rôznymi motívmi z textilnej fólie, ktoré sú vyrezané do požadovaného tvaru. Takto môžete stenu vyzdobiť tematicky, napríklad nálepkami s pirátmiprinceznou alebo planétami.

Pri oboch typoch samolepiek jednoducho odlepíte nálepku od podkladového papiera a nalepíte na stenu. Pri farebných jednodruhových nálepkách máte možnosť zvoliť si jeden rozmer nálepiek alebo kombinovať tri rôzne rozmery. Pri lepení si môžete pomôcť šablónou pre presné rozostupy nálepiek alebo si vytvoríte asymetrickú stenu podľa vašich predstáv.

Pri textilných nálepkách sa fantázii medze nekladú. Rozmiestnenie na stene v izbe je ľubovoľné a vďaka jedinečným vlastnostiam fólie Vám môžu s lepením pomôcť aj deti. Nemusíte sa obávať zlého nalepenia alebo pokrčenia fólie. Nálepky jednoducho odlepíte od podkladu bez narušenia omietky a pri pokrčení nálepku jednoducho narovnáte. Verte nám, touto aktivitou zažijete skvelú zábavu.

V našej ponuke nájdete aj tapetové pásy, ktoré sú skvelou voľbou, pokiaľ chcete výraznejšiu zmenu. Jednoduchým spôsobom si nakombinujete pásy s dvojmetrovou dĺžkou a nadpojíte ich do požadovanej dĺžky.

Ďalším skvelým spôsobom, ako ozdobiť detskú izbu sú obrazy na stenu. Vyrábame ich z canvasového plátna, ktoré je ekologicky potlačené a napnuté na rám. Vybrať si môžete z troch rozmerov, pokiaľ by ste mali záujem o neštandardný rozmer, vďaka zákazkovej výrobe vieme vyrobiť akýkoľvek formát obrazu.

Aké ešte existujú možnosti na dekorovanie detskej izby?

Krásnu detskú izbu vytvoríte aj vďaka bytovému textilu, ktorý vyrábame na mieru podľa Vašich preferencií. Rovnaké motívy, aké si zvolíte na ozdobenie stien si môžete zvoliť aj na bytový textil, napríklad na dekoračné vankúše, záclony a závesy či deky. Všetky látky vyrábame sublimačnou technológiou, ktorá je zdravotne nezávadná a potlač dlhotrvácna, keďže sa farba na báze vody sublimuje pri vysokej teplote priamo do vlákna látky.

Prezrite si našu ponuku a vytvorte si dokonalý harmonický domov. Stačí skombinovať rôzne produkty s rovnakým motívom a dokonalý výsledok v detskej izbe je zaručený!

Vaše interesi

Komentáre

Zanechajte svoj komentár