O nás

Naša spoločnosť

Náš príbeh sa začal písať dávno predtým než sa na Slovensku rozbehol predaj cez internet. Sme výrobná firma a na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1991. Vďaka 30 rokov skúseností a nespočetnému množstvu referencií sme nazbierali odvahu a vstúpili aj do online priestoru s e-shopom, ktorý sa len tak nevidí. U nás sa presvedčíte o úžasnej kvalite slovenských produktov zo segmentu interiérového dizajnu. Využili sme naše pokrokové technológie, najkvalitnejšie materiály a najlepší kreatívny tím ľudí, aby sme priniesli do každého domova nadčasové a originálne produkty.

Informácie o spoločnosti:

Adresa:

Hi-Reklama, s. r. o.

Komenského 11/A | 040 01 Košice

tel.: +421 55 62 319 27

tel.: +421 55 62 333 72

info@interesi.sk

Otváracie hodiny: PON-PIA 8:00 – 16:30

IČO: 36 199 451 | IČ DPH: SK 2020060339

Banka: Tatra banka, a. s. | číslo účtu: 2625770215/1100

OR: Okresný súd Košice 1 | odd.: Sro, vložka č. 11733/V

Naša ponuka

Náš sortiment je obrovský, pre lepšiu orientáciu sme ho rozdelili ako všeobecné produkty pre domov a produkty s detskými motívmi do detskej izby.

Čo všetko u nás nájdete:

Základné delenie na našom e-shope je na textilné produkty, sortiment nalepovacích fólií a nástenné umenie.

V ponuke textilných produktov nájdete obliečky na vankúše vrátane výplne, záclony, závesy a deky. Vyrábame ich u nás vrátane potlače a kompletizácie. Najskôr sa na biely materiál sublimuje pri vysokej teplote a tlaku vytlačený motív. Takto si vyrobíme látky s potlačou. Následne z nasublimovanej látky ušijeme požadovaný výrobok. Farby, ktoré používame sú na vodnej báze, sú zdravotne nezávadné a bez akéhokoľvek zápachu. Vďaka vodnému zloženiu sa doslova vpijú do samotného materiálu pri sublimovaní pri vysokej teplote a stanú sa súčasťou vlákna. Vďaka tomuto technologickému postupu sa potlač nesperie, nevybledne ani sa nepokrčí či neodlúpne, ako sa to stáva napríklad pri nažehľovacích fóliách. Sublimovať je možné iba polyesterové materiály. Neobávajte sa toho. Naše látky neobsahujú PVC, sú príjemné na dotyk a vhodné aj pre vašich najmenších. Koniec koncov, aj tak drahý materiál ako satén je tiež 100 % polyester.

V ponuke nalepovacích fólií nájdete tapety, tapetové pásy a vyrezávané nálepky. Všetky sú zo špeciálnej textilnej fólie, ktorá neobsahuje PVC a je samolepiaca. Fólia je príjemná na dotyk a umývateľná, ma matný povrch a pôsobí luxusne. Vybrali sme ju pre vás nakoľko je jednoduchá na nalepenie. Nepotrebujete žiadne lepidlá, komplikované postupy ani profesionálnych výlepárov. Aj pri nesprávnom nalepení ju dokážete odlepiť a nalepiť znova, pokiaľ sa vám pokrčí, jednoducho je narovnáte. Je vhodná na klasické jemné interiérové omietky a nalepíte ju aj na interiérové dvere a skrinky. Pri výlepoch tapiet odporúčame najskôr stenu penetrovať, čím ju odprášite a pripravíte na výlep tapety, ktorá bude lepšie držať na podklade. Nezabúdajte však na to, že penetračný roztok musí riadne vyschnúť. Fóliu neodporúčame použiť na tehly, nenatreté cementové povrchy, ani na veľmi členité steny. Na aplikáciu na štruktúrované povrchy odporúčame použiť 45 mm valček na jemné nanášanie, ktorý vtlačí materiál do štruktúry steny. Pred aplikáciou by mal byť povrch steny úplne čistý a suchý. Na zadnej strane fólie je podkladový silikónový papier, ktorý je potrebné odlepiť a pod ním sa nachádza samolepiaca vrstva fólie. Okrem týchto na pohľad zrejmých výhod fólie, stojí za zmienku aj certifikát horľavosti B-s1, d0, ktorý spĺňa najprísnejšie európske normy.

Nástenné umenie v podobe tlačených canvasových obrazov a plagátov ponúkame v kompletnom vyhotovení pripravené na zavesenie. Obrazy vyrábame so skrytým dreveným rámom, potlač realizujeme na tlačiarni s ekologickými farbami. Plagáty sú tlačené na kvalitný matný 150 g papier a taktiež je potlačený ekologickými farbami. V prípade záujmu si môžete dokúpiť aj veľkosťou zodpovedajúce rámy v troch farebných prevedeniach.

Najdete nás i na MALL.SK