Doručovanie objednávok

Balíčky odosielame najvýhodnejšie ako to len ide.

Na prepravu balíčkov využívame overených a spoľahlivých partnerov: kuriérsku spoločnosť DPD, Packetu (predtým Zásielkovňa) a Slovenskú poštu.

Kuriérska spoločnosť DPD je naším dlhoročným partnerom a vždy sme sa vedeli spoľahnúť na jej služby. Vaše balíčky sú u prepravcu v bezpečí a doručené budú v čo najrýchlejšom čase. Pokiaľ máte záujem o doručenie balíčka na konkrétnu adresu, využite túto možnosť. Cena za prepravu balíka na adresu je 3,90 € s DPH.

Vyzdvihnutie balíčka na viac ako 8000 výdajných miestach je skvelou možnosťou doručenia zásielky. Balíček s tovarom príde na vami vybrané miesto v rámci ponuky Packety a vy si ho jednoducho vyzdvihnete. Cena za prepravu balíka do 5 kg na výdajné miesto Packety je 2,50 € s DPH.

Pri malých nálepkách umožňujeme aj odoslanie Slovenskou poštou ako klasickú listovú zásielku do 100 g. Túto možnosť sme pridali, aby ste zbytočne nepreplácali na doprave za menšie produkty z našej ponuky. Cena za prepravu listovej zásielky doporučene na adresu je 2,00 € s DPH (doručenie do 2 dní od odoslania).

A čo tak doprava zadarmo?

Pokiaľ ste z Košíc a okolia, vyzdvihnite si tovar priamo u nás na adrese Komenského 11/A úplne bezplatne. Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8.00 do 16.30 hod.

Aktuálne ponúkame dopravu ZADARMO od sumy 75€.