Značka interesi

Comment: 0

Interesting interior - príbeh značky interesi

Príbeh značky


Naše životy sa za ostatné dva roky vplyvom celosvetovej pandemickej krízy zmenili. Naše domovy sa stali bezpečným útočiskom a my sme začali doma tráviť omnoho viac času než tomu bolo kedykoľvek predtým. Chceme sa v tomto priestore cítiť dobre, komfortne. Zatúžili sme po jedinečnom priestore, ktorý patrí iba nám a našim najbližším. Domov, v ktorom trávime náš čas. Interiér, ktorý je inšpiratívny a zaujímavý. Interesting interior - interesi.

My v interesi.sk to máme rovnako. Najskôr sme sa zamerali na priestor pre deti. Obyčajné steny sme v detských izbách premenili vďaka nálepkám na stenu. Najskôr to boli rôzne tvary ako guličkykvapky či srdiečka z farebných fólií. Ružové, biele či čierne vyrezávané nálepky oživili dovtedy obyčajné steny.

Čo však s požiadavkou od našich najmilších: Chcem mať v izbe draka a rytiera. Morské príšerky. Mne by sa páčil čarovný les! Využili sme naše pokrokové technológie a najkvalitnejšie materiály, aby sme vyrobili nálepky na stenu s potlačou vyrezané do tvaru. Využili sme textilnú samolepiacu fóliu, ktorá je ideálna na lepenie na steny a hladké povrchy ako sú interiérové dvere a skrinky. Potlač sme realizovali na našich ekologických tlačiarňach a vyrezali sme ich do požadovaného tvaru.

Krásne motívy z nálepiek sme preniesli aj na textilné produkty, vankúše, dekyzáclony a závesy. Zapojili sme našu sublimačnú technológiu a začali vyrábať látky. Ušili sme dekoračné vankúše, potom závesy. Na jemnú látku sme nasublimovali detské motívy a ušili sme záclony. Hrejivý flísový materiál sme premenili na deky, ktoré je možné využiť aj ako prehoz na posteľ.

Rovnaké motívy sme vytlačili aj na plátno, napli na rám a vyrobili obrazy na stenu.

Neskôr sme sa presunuli z detských izieb do prostredia pre dospelých. Rovnaký model ako pri detských izbách sme využili pri navrhovaní interiérových doplnkov interesi. Využívame rovnaké motívy na rôznych produktoch pre vytvorenie harmonického domova. Všetko v súlade s ekologickými princípmi.

Náš najväčší benefit je zákazková výroba, vďaka tomu dokážeme vyhovieť vašim požiadavkám. Prispôsobiť rozmery, motívy, vyrobiť doplnky s menom, prezývkou, fotkou. Dokážeme vyrobiť čokoľvek. Sme tu pre vás denne od 8.00 do 16.30, pripravíme vám grafický návrh, pomôžeme Vám s rozhodovaním, poradíme Vám. Vytvoríme dokonalý domov podľa Vašich predstáv.

vaše interesi

Komentáre

Zanechajte svoj komentár